15 БЕРЕЗНЯ ОЛЕКСІЙ РЕЗНІКОВ ВІЗЬМЕ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ ВИСТАВКИ JUS IN BELLO

Документы

У понеділок, 15 березня 2021 року о 16:00, віце-прем’єр-міністр України — Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков візьме участь у відкритті виставки JUS IN BELLO відомого українського фотографа-документаліста Сергія Моргунова.

Виставка розказує історії людей, життя яких зруйнувала збройна агресія Російської Федерації проти України, заради яких Україна бореться на всіх фронтах – воєнному, дипломатичному, інформаційному.

На виставці відбудеться показ документальних кадрів, зроблених Сергієм Моргуновим в населених пунктах вздовж лінії фронту в Донецькій та Луганській областях протягом 2014 – 2020 років, в яких вщент знищена інфраструктура, а люди лишились без роботи та без базових життєвих благ.

Олексій Резніков відкриватиме виставку разом із британським фотографом-документалістом Марком Невілом.

Свою особисту підтримку заходу засвідчили Дмитро Кулеба, Міністр закордонних справ України, та Іван Ліщина, заступник Міністра юстиції України – Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини. З боку міста участь у відкритті візьме в.о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський.

До участі запрошені представники дипломатичних установ, правозахисних, громадських, благодійних організацій, експерти міжнародних організацій, керівництво Київської міської державної адміністрації, журналісти.

В рамках презентації виставки відбудеться дискусійна панель на тему неминучості відповідальності Російської Федерації за злочини проти українських громадян в Донецькій, Луганській областях та АР Крим, до якої запрошені представники державних та громадських інституцій.

Про автора: Сергій Моргунов — незалежний український режисер, оператор, документальний фотограф та громадський активіст. Брав участь у міжнародних виставках, публікується у міжнародних ЗМІ та тематичних книгах. З 2014 року документує наслідки збройної агресії Російської Федерації проти України, знімає вздовж лінії бойового зіткнення. У березні 2017 року був номінований на Joop Swart World Press Photo.

Де: Музей історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7

Коли: 15 березня 2021 року, 16:00

Мови заходу: англійська, українська

Акредитація ЗМІ за телефоном: +38 066 464 87 80

ВИСТАВКА ТРИВАТИМЕ З 13 ПО 22 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ. ВХІД БЕЗКОШТОВНИЙ

Комментариев нет

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

КИЕВЩИНА
Як пенсіонерам-ВПО пройти ідентифікацію: покрокова інструкція

Пенсіонери, які зареєстровані як внутрішньо переміщені особи до 24 лютого 2022 року та отримують пенсію через АТ «Ощадбанк», мають пройти ідентифікацію до 31 березня 2024 року. Ідентифікації для пенсіонерів-ВПО необхідна аби надалі отримувати належні виплати/ Ілюстративне фото Ідентифікація проводиться аби й надалі отримувати належні соцвиплати. Підтвердити особу можна наступними способами: — Особисто звернутися до відділення Ощадбанку; — Звернутися …

КИЕВСКИЕ НОВОСТИ
Українським роботодавцям збільшили компенсацію за працевлаштування переселенців

Кабінет міністрів збільшив строки і розміри надання роботодавцям компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб та внутрішньо переміщених осіб з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки. За даними прес-служби, загальна тривалість надання компенсації збільшена з двох до трьох місяців, за працевлаштування ВПО з числа осіб з інвалідністю — до …

КИЕВЩИНА
Виплати для переселенців: для кого продовжуються, а кому припиняться?

З 1 березня 2024 року чисельна кількість переселенців буде позбавлена фінансової підтримки від держави. Ця тема викликала значний резонанс в українському суспільстві. Хто й далі отримуватиме виплати для ВПО? А хто буде позбавлений такої допомоги? Та чому Кабмін взагалі ухвалив рішення про скорочення фінансової допомоги переселенцям? Ще з 2023 року …