Пятница, 24 марта 2023   Подписка на обновления  RSS
105 КВАРТИР ОТРИМАЮТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ У ВІННИЦІ
9:53, 23 декабря 2020

105 КВАРТИР ОТРИМАЮТЬ ПЕРЕСЕЛЕНЦІ У ВІННИЦІ


Будинок на сім поверхів, в якому буде 105 квартир для переселенців, почнуть будувати у Вінниці у 2021 році. Це перший в Україні будинок для внутрішньо переміщених осіб, який будують для внутрішньопереміщених осіб, повідомляє офіційна сторінка Вінницької ОДА. 

Сьогодні було підписано меморандум про співпрацю між обласною державною адміністрацією та ГО «Об’єднання переселенців «Спільна справа». Згідно документу у Вінниці зведуть багатоквартирний будинок для внутрішньо переміщених осіб. На це планують витратити 61,5 гривень. Наразі за кошти міської ради виготовили проєктно-кошторисну документацію, забудовник вже розпочав завозити будматеріали. У травні 2018 році стартував процес щодо вирішення питання виділення земельної ділянки під будівництво кооперативного житла, а вже наступного року проведено громадські слухання та прийнято рішення про виділення земельної ділянки згідно з перспективним планом розвитку північної частини міста, в районі побудови нового мікрорайону по вул. Сергія Зулінського.

У 2020 році видані містобудівні умови та обмеження, відповідно до чинної містобудівної документації. Вінницькою міською радою виділені кошти в сумі 1100,0 тис. грн. для виготовлення проєктно-кошторисної документації щодо будівництва багатоквартирного житлового будинку для внутрішньо переміщених осіб та проведення експертизи.

Крім цього, цьогоріч в оренду передано земельну ділянку площею 0,6200 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул.Сергія Зулінського. Вирішили звести житловий будинок на 7 поверхів та 105 квартир, а також комерційні (офісні) приміщення цокольного поверху, які можуть забезпечити потребу внутрішньо-переміщених осіб в робочих місцях. Нещодавно були отримані містобудівні умови та обмеження, а Вінницька міська рада виділила 1100,0 тисяч гривень для виготовлення проєктно-кошторисної документації та проведення експертизи.

Мова про багатоквартирний будинок велася ще три роки тому.

Незабаром підрядна організація-забудовник – ПП “ТЕХПРОБУД” приступить до роботи. 

Об авторе: Олег


© 2023 Переселенцы

Наша Соломенка Новости Краматорска