ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Звільнені ще чотири спостерігача ОБСЄ

У четвер одна з груп ОБСЄ була зупинена ополченцями на Луганщині . Як заявили активісти народної самооборони, всі представники ОБСЄ зараз вже відпущені. Раніше, чотири спостерігачі з місії ОБСЄ, були зупинені в Луганській Народній Республіці. Затриманням це не було, так як була оголошена комендантська година, під час якого переміщення людей обмежувалося. Стосувалося це і членів спостережної місії ОБСЄ.

Представники місії під час комендантської години знаходилися в Сєверодонецьку, і після того, як ополченці їх зупинили, група ОБСЄ була доставлена в Луганськ. Лідер Луганської «Народного фронту», Олексій Чміленко, підтвердив цю інформацію і додав, що у доставлених в Луганськ представників ОБСЄ були перевірені документи. В результаті перевірки з’ясувалося, що вони дійсно складаються в міжнародній організації і не ведуть діяльність з організації та здійснення провокацій.

По закінченню всіх цих процедур, групі було винесено попередження, згідно з яким, представники міжнародної місії зобов’язалися без супроводу, а також без необхідної документації не переміщатися по території Луганського регіону.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!