> Зрада в батальйоні «Донбас» призвело до загиблих | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Зрада в батальйоні «Донбас» призвело до загиблих

Аспекти переміщень частин батальйону «Донбас» стали відомі активістам . Батальйон, який розміщувався під селищем Карлівка, Донецької області був оточений активистскими групами.

Як повідомляється у соціальній мережі Фейсбук, члени батальйону була раптово атакована проросійськими активістами з усіх боків.
Надходила інформація, що батальйон «Донбас» мав намір незабаром звільнити захоплені території Донецької області, але були застигнуті активістами.

За отриманою інформацією, розташування батальйону стало відомо проросійським ополченцям. Є припущення, що відомості надійшли із свого штабу, в батальйоні є зрадник.

Недалеко від Карлівки на підрозділ «Донбас» було піддано обстрілу з автоматів та снайперських гвинтівок. У лікувальні установи після бою надійшло 2 людини, один з яких знаходиться в хірургічному відділенні, а інший — в травматології лікарні.

Як повідомляють в батальйоні, під Карлівка «Донбас» зазнав великі людські втрати, всього поранено двадцять чоловік, велика частина підрозділу вбито або взято в полон.

Автор: Анна НебратенкоІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!