ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Заклик в армію проходить зі «скрипом»

В Україні стартувала призовна компанія. Виникає питання, що чекає українських хлопців в цьому році . Виконуючий обов’язки Міністра оборони генерал Михайло Коваль поінформував, що призовники не будуть задіяні при проведенні антитерористичної операції, у цьому він дав свою гарантію. Спочатку вони пройдуть курс молодого бійця і протягом 6 місяців отримають необхідну військову спеціальність. Заклик 2014 року орієнтований на молодих людей віком 20 — 25 років, з перспективою вмовити їх на контракт. Випускників шкіл Міноборони не планує закликати в цьому році. Однак ситуація, що склалася вносить свої корективи.

Співробітники військкоматів скаржаться, що якщо на початку оголошення мобілізації можна було набрати команди, для відправлення у військові частини, то в нинішній момент це проблематично. Така ситуація склалася в Києві, Житомирі, Одесі. В результаті закликати припадає 18-річних.
Одним з негативних моментів є те, що мобілізовані не проходять медкомісій. У військкоматів немає на це коштів, так і часу. В результаті в частині потрапляють і «глухі» і «криві».

На цьому тлі активізувалися хабарники. Так, якщо в минулому році «відкосити» від армії коштувало від 500$, то зараз нижня планка ухилиться зросла ще на 200 — 300$.

Автор: Ігор ЗіневичІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!