ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Загибель сорока дітей поки не підтверджена

Донецька обласна держадміністрація повідомляє, що нещодавня інформація про загибель сорока дітей регіону є помилковою . Від чиновників Донецької області надійшла інформація, що за весь час проведення АТО на Донбасі загинуло чотири дитини.

Троє дітей були зі Слов’янська — два хлопчики і одна дівчинка, і ще одна дівчинка загинула в Шахтарському районі. Інформація про загибель чотирьох десятків неповнолітніх надійшла від голови Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я Тетяни Бахтєєвої. Ці дані швидко облетіли ЗМІ і викликали хвилю обурення.

Але навіть загибель чотирьох дітей є трагедією. А дебати журналістів щодо правдивості даних Бахтєєвої тривають досі. Розібратися, хто правий, а хто ні, складно. Але є повідомлення, що дані депутата цілком можна вважати достовірними.

Особливо це ймовірно, враховуючи, що за словами прес-служби Бахтєєвої, вона отримала такі цифри з власних джерел, у тому числі від лікарів і співробітників моргів Донецької області. І хоча зараз в зоні проведення АТО спостерігається відносне затишшя, смерті серед мирних жителів тривають, так як у них не завжди є можливість сховатися від обстрілу в надійних схованках.

Автор: Ольга БлизнюкІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!