> За рік частка Apple на ринку планшетів скоротилася на 10,1%, частка Samsung — збільшилася на 10,8% | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » За рік частка Apple на ринку планшетів скоротилася на 10,1%, частка Samsung — збільшилася на 10,8%

520157-apple_logo_dec07Сумарна частка Apple і Samsung у загальному обсязі поставок планшетів відомих марок в першому кварталі склала 71%. До такого висновку прийшли фахівці аналітичної компанії ABI Research, порахувавши, що за квартал, традиційно зазначений сезонним спадом попиту, було відвантажено 41,3 млн таких планшетів.

При цьому розрив між двома лідерами ринку постійно скорочується. Південнокорейській компанії вдається нарощувати поставки внаслідок зробленого в минулому році активного просування продукції в Північній Америці та Західній Європі. В результаті частка Samsung в першому кварталі 2014 року збільшилася на 10,8% в порівнянні з тим же кварталом 2013 року. Частка Apple за цей час скоротилася на 10,1%. У кількісному вираженні поставки планшетів Apple склали 16,4 млн. штук, поставки планшетів Samsung — 13 млн. штук.

Зазначимо, що найближча до тандему лідерів компанія Asus навіть з урахуванням поставок моделі Google Nexus 7 протягом кварталу відвантажила лише 2,1 млн планшетів.

Розподіл ринку між операційними системами виглядає так: Android — 56,3%, iOS — 39,6%, Windows 8/RT — 4,1%. Укладачі звіту роблять застереження, що точність цієї статистики складає ±3%, оскільки виробники ще не опублікували свої дані про постачання.

Цікавим моментом, що належать до ринку планшетів в першому кварталі 2014 року, можна вважати збільшення числа моделей з підтримкою 3G або 4G. За підсумками кварталу в 22% всіх відвантажених планшетів або приблизно в кожному п’ятому з них був вбудований стільниковий модем.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!