> З-за «Північного потоку» підвищений транзит газу через Україну | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » З-за «Північного потоку» підвищений транзит газу через Україну

«Північний потік» являє собою здебільшого підводний трубопровід через Балтійське море, веде до західних споживачів, і зараз його поставили на плановий технічний огляд та відповідне обслуговування, які будуть тривати аж до 28-го червня.

Саме до цих пір вимушено доведеться збільшити транзит газу через українську територію, навіть незважаючи на погрози радикальних угруповань, і можливість нових підривів трубопроводу, що призведе до втрати і природного газу, і, власне кажучи, великої кількості грошей. Nord Stream AG заявив сьогодні про те, що дві лінії магістралі перестануть працювати до 28-го червня, а потім — до 4-го липня, стане функціонувати лише одна магістраль. При цьому «Газпром» зазначає, що нічого незаконного або звичайного не сталося, тому що потік газу збільшено згідно з контрактними обсягами — 214 млн кубометрів тепер щодня надходить до споживачів Західної Європи.

Сам же трубопровід для природного газу, «Північний потік», досить новий маршрут, який діє всього-то менше двох років, проходить через Балтійське море і закінчується біля берегів Німеччини, реалізований через компанію Nord Stream AG.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!