ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » З Нового року українці без закордонного паспорта не зможуть потрапити в РФ

На інформаційній сторінці зовнішньополітичного відомства Росії в мережі Інтернет, 26 червня розміщена інформація, що з початку 2015 року в’їхати і виїхати з РФ буде можливо тільки за закордонними паспортами для всіх громадян СНД. Це обмеження не стосується жителів країн, які перебувають у ТЗ і ЄЕП.

Міністерство закордонних справ Росії аргументує це нововведення, посиленням контролю за процесами перетину державного кордону. У той же час МЗС РФ повідомляє, що для мешканців тих країн, з якими РФ оформила договір про безвізовий обмін від 30.11.2000г., отримання візи не потрібно і відвідування Росії для них залишається в пільговому порядку.

Для громадян Таджикистану з 23 червня було введено обмеження на відвідування РФ за цивільним паспортом, так як міждержавне постанова від 21.09.2005г. закінчила свою дію.

Очевидно, що Російська Федерація, у зв’язку із завтрашнім підписанням президентом України Порошенко, главами Грузії і Молдови економічної частини Угоди про асоціацію, хоче закрити свої кордони перед товарами країн, що входять в ЄС. Це торкнеться і вільного переміщення громадян таких держав.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!