ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » Українські військові готові до того, щоб звільнити Луганськ і Донецьк від терористів

Визволення Донбасу від терористів, в тому числі вже сьогодні затверджені плани визволення Луганська і Донецька . Про це в ефірі 5 каналу сказав заступник секретаря РНБО Михайло Коваль, повідомляє УНН.

«Президент, Верховний головнокомандувач Петро Порошенко дуже докладно затвердив план, який передбачає повністю всі етапи визволення нашої землі від тих людей, які там дестабілізують обстановку», — сказав Коваль.

Він зазначив, що є плани визволення Донецька і Луганська. «Є детальний дуже розумний план», — сказав він. Заступник секретаря РНБО уточнив, що перемир’я також було частиною стратегічного плану.

Нагадаємо, раніше спікер інформаційного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив про те, що сили АТО блокують Донецьк і Луганськ. «Відбувається блокування підходів до цих містах з тим, щоб до бойовикам не надходили ні зброя, ні жива сила, ні якісь інші ресурси. Для місцевого населення це означає, що вони можуть спокійно залишити ці міста, пройти через блокпости, їм буде надана будь-яка допомога», — сказав він.

Джерело: http://news.liga.netІнші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!