> Українське МВС не заперечує факту порушення кордону | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Українське МВС не заперечує факту порушення кордону

Українське міністерство, керує роботою міліції, підтвердило дані про перетин кордону країни декількома одиницями вантажної техніки .

Повідомляється, що проникнення в державу було здійснено з російської сторони. Заступник міністра МВС Сергій Яровий зазначив, що українські прикордонники знищили кілька автомобілів, а решта сховалися в Луганській області.

Базою для подібних заяв послужила інформація, надана прикордонниками регіону. Вони повідомили, що порушення кордону сталося сьогодні близько четвертої ранку.

Загону українських прикордонників довелося почати збройне протистояння з порушниками. В результаті сутички в розпорядженні військових виявилися три автомобілі зі зброєю, а група нападників втекла з місця зіткнення і, імовірно, попрямувала до міста Антрацит.

Даних про жертви з боку охоронців кордону немає, але один з групи нападників отримав поранення. Варто зазначити, що влада Києва мають інший погляд на події.

У прес-службі Турчинова заявили, що за їхніми даними межа не була порушена завдяки діям загону прикордонних військ. Свою заяву вони зробили на основі інформації, наданої керівництвом антитерористичної операції.

Автор: Ольга БлизнюкІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!