ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Україні не потрібні посередники в переговорах з Росією

Сергій Лавров, глава Міністерства закордонних справ Росії, який виявив бажання вести переговори з представниками України, в тому числі і з Петром Порошенком.

Нагадаємо, що вчора в Україні відбулися позачергові вибори президента і за попередніми даними Центральної виборчої комісії Порошенко займає лідируючу позицію, залишивши далеко позаду інших конкурентів на пост президента.

Однак, Лавров не підтримує присутності посередників у переговорах з Україною і вважає, що представники двох країн зможуть спокійно домовитися і без присутності «третього», як повідомляє baltija.eu

Раніше Віталій Кличко, лідер однієї з політичних партій країни, заявив, що в майбутню команду лідера передвиборної гонки може бути включений і колишній грузинський лідер Михайло Саакашвілі. Глава російського Мзс, у своєму інтерв’ю отечетсвенным ЗМІ, яке він дав після переговорів з представниками Судану, згадав і Україну.

Він зазначив, що не залишив цей вислів без уваги і вважає, що Саакашвілі буде невдалим посередником для обговорення зовнішньополітичних справ Росії і України. Лавров вважає, що кандидатура колишнього грузинського президента буде невдалою для України в майбутніх переговорах.

Автор: Ольга БлизнюкІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!