ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Україна не поверне Крим вже ніколи, — Кучма

Колишній президент Леонід Кучма упевнений, що Україні не під силу повернути Крим назад, і рекомендує змиритися з його втратою . На його думку, зараз є питання важливіші, а саме — не втратити інші території, зокрема, Донбас.

Кучма встиг трохи позловтішатися над новою владою, згадавши, як нинішні влади проводили акцію «Україна без Кучми», заявивши, що тепер він бачить яка без нього Україна. У парламенті некомпетентні люди, а країна втрачає території і головним завданням на сьогодні є дозвіл конфлікту в Луганській і Донецькій областях, які Україна може втратити.

Не обійшлося і без похвали — Кучма відзначив високий професіоналізм Арсенія Яценюка, але закликав змінити людей в парламенті, на більш компетентних політиків.

В цілому, Кучма схвалив президентські вибори 25 травня і висловив упевненість, що Петро Порошенко зможе знайти відповідних людей, яким буде під силу гідно протистояти тим викликам, які Україна має на сьогодні.

Щодо Криму, Леонід Кучма впевнений, що Росія ніколи не поверне і сподіватися на це не варто, так як вже багато для РФ поставлено на карту, притому, що люди, які проживають на кримському півострові, самі не горять бажанням повертатися.

Автор: Олександр ГолдунІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!