> Україна хоче зажадати від Росії гроші за газ | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Україна хоче зажадати від Росії гроші за газ

Українське керівництво має намір остаточно прояснити ситуацію з компанією «Чорноморнафтогаз» . До референдуму в Криму компанія належала Україні, але після від’єднання Криму вона повністю перейшло під керівництво нової кримської влади.
Варто відзначити, що підприємство приносило вигоду Україні, оскільки воно активно займалося видобутком газу і в минулому році поповнило сховища країни більш ніж на мільярд кубометрів.

Після втрати підприємства Україна вирішила повернути бюджетні гроші, витрачені на наповнення сховища компанії газом. Арсеній Яценюк вважає, що «Чорноморнафтогаз» досі розпоряджається двома мільярдами кубів блакитного палива, купленого за гроші України.

Тому київська влада збирається повернути ці фінанси з допомогою Росії. Загальна вартість спірного палива оцінюється в 1 мільярд доларів.

Проте прес-секретар кримської компанії зазначив, що вимоги українського прем’єра не мають підстав, оскільки сховище підприємства не здатне вмістити таку кількість природного газу.

Глібовське сховище, яке містить паливо не тільки для Криму, але і півдня країни, до середини цього місяця мало в своїх засіках всього трохи більше ніж 700 мільйонів кубів.

Автор: Ольга БлизнюкІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!