ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Україна 26 травня 2014: зведення головних новин і подій

Відбулася подія, яка для життя України стало найочікуванішим — вибори, настання і результатів яких всі громадяни країни чекали з завмиранням серця. Це, мабуть, найголовніші новини України на даний момент — зовсім трохи залишилося до остаточного оголошення результатів виборів 25 травня.

В новинах України регулярно останнім часом висвітлювалися події та події, які ставлять під сумнів проведення виборів в країні. Тим не менш, незважаючи на небажання деяких областей брати участь у голосуванні, результати виборів, як відзначають експерти, з великою часткою ймовірності за сукупністю показників явки можуть стати рекордними.

Як розпочався день 26 травня (26.05.2014) для України, що сьогодні піднесе день, які події і події увійдуть в історію країни сьогодні? Докладніше — у оприлюдненій нижче зведенні новин України, головних за день.

Новини України сьогодні, 26 травня. Головні події, події на початок 26.05.2014

Вибори 25 травня: як все відбувалося, які результати — останні новини

Схід України в день виборів в черговий раз продемонстрував своє небажання більше брати участь у житті і діяльності всієї України — в Донецьку, наприклад, не заробив ні одну ділянку, де можна було б проголосувати. В інших містах працювало істотно менше виборчих дільниць.

Результати виборів, звичайно, поки що офіційно не оголошені. Але вже на початок дня 26 травня можна говорити, що Юлія Тимошенко, якій пророкували чи перемогу у виборах, свою сутичку програла — вона лише в одній з областей набрала трохи більше 20 відсотків. Так, найбільшу популярність Юлія Володимирівна має в Чернігівській області.

Свідчать про це результати виборів Телевізійного національного екзит-полу. А ось у Петра Порошенка є всі шанси вийти повним переможцем — Україна здебільшого голосувала за нього (55,7 відсотка респондентів).

Порошенко, до слова, за підтримку виборців подякував в прямому ефірі. Новина, що Порошенко надана така велика честь — довіру народу України — безумовно, підняла дух кандидату.

Новини України сьогодні: Генпрокуратура України подякувала громадян за відповідальність

Генпрокуратура України оприлюднила нове звернення до громадян України. Більшою мірою воно присвячувалося жителям Сходу, які вирішили залишитися з Україною, змінивши місце голосування. В Генпрокуратурі, між рядків, відзначили, що незабаром запанує порядок і світ — Україна поверне і Крим, утримає і Схід.

Новини України сьогодні, події: в Слов’янську є втрати серед представників ЗМІ

І російські ЗМІ, і представники ДНР повідомляють одну з найбільш невтішних новин України сьогодні — у Слов’янську убитий італійський журналіст і його перекладач. На жаль, в живих вже немає А. Роччелли і А. Миронова. Журналіст був родом з Італії, перекладач — росіянин. Сталося все, за даними деяких відомств, у перестрілці в Слов’янську 24-го числа. Також з останніх новин України стало відомо про поранення одного з журналістів Франції. Лікарі борються за нього сьогодні.

Новини Сходу України: в Донецьку після мітингу проти виборів озброєні люди оточили резиденцію Ахметова

Рінат Ахметов дав всім жителям Сходу України явно зрозуміти, що він підтримує єдність країни. З тих пір для нього перебувати небезпечно, як показали останні події, навіть у власній резиденції — сьогодні після мітингу в Донецьку маси озброєних людей в масках оточили маєток олігарха.

Крім цього, з останніх новин України, а точніше ДНР, стало відомо про захоплення готелю «Вікторія».Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!