ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Україна 24 травня 2014, головні новини, події, факти, новини України, відео

Останні новини на ранок 24 травня 2014. Стрілянина на сході України: Лисичанськ, Волноваха, Краматорськ . Найгарячіші теми дня: розстріл під Волновахою і батальйон «Донбас». Російський Президент і український вибір. Дзержинськ — звільнення ув’язнених.

Хроніка сьогоднішніх подій. Головні новини дня, Відео. Зведення новин України на 24.05.2014

Події дня. Гаряча тема. Волноваха сьогодні — трагедія чи недбалість?

Ніч 22 травня. Розстріл українських військових. Відсутність винних. Відео з явно українським вертольотом, обстреливавшим дружні позиції. Інформація суперечлива, але загинуло не менше десятка людей. Хто повинен відповідати за те, що сталося? На кому вина? Питання без відповіді. Слідкуйте за нашою стрічкою новин, бути може, відповідь з’явиться вже завтра?

Новини України. Головне. Добровольчий батальйон «Донбас» потрапив в засідку, половина бійців поранена, деякі могли потрапити в полон до місцевих ополченців

Половина бійців батальйону, з тих, що зуміли відступити до армійського блокпосту — поранена. Частина батальйону відійти не встигла, була оточена, і є ймовірність, що бійці потрапили в полон до місцевих ополченців. Командир батальйону закликає до переговорів з обміну полоненими, і висловлює думку, що маршрут руху батальйону був заздалегідь відомий. І це відповідь на питання «як їх змогли завести в засідку?» — породжує ще більшу кількість запитань.

Події в світі. Україна сьогодні. Президент РФ був неправильно зрозумілий, чи змінив точку зору?

В.В. Путін висловився в тому ключі, що який би вибір не зробив український народ — Росія прийме і підтримає цей вибір. Президент РФ вважає, що вільне волевиявлення українського народу приведе до влади легітимний уряд, і посприяє закінченню української кризи.

Україна 14.05.2014. Хроніка подій. У Дзержинську захоплена в’язниця, укладені на волі.

Міноборони заявляє, що захопили в’язницю і роздали укладеним зброю проросійськи налаштовані активісти. В даний час, звільнені грабують і розносять Дзержинськ. Обуренню силовиків немає межі. Як так, зайшли і звільнили?! Народ України вже нічому не дивується. Зайшли і звільнили, зайшли і конфіскували зброю, просто роззброїли… Пора припиняти пускати пил в очі власному народу — київська влада контролює схід країни тільки там, де розміщені силовики, звідки вони відтіснили донецьке ополчення. На спірних територіях влада лише констатує факти, перед якими її ставлять.

Новини України. Україна сьогодні. Відео дня.

Автор: Костянтин ЖуковІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!