ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » У Слов’янську може різко підвищиться радіація

Жителі Слов’янська, які й так потерпають від порушення роботи міської інфраструктури і нестачу продуктів, загрожує ще одна небезпека . В місті вже давно нема води, а деякі жителі і зовсім змушені жити в похідних умовах і готувати їжу на відкритому вогні.

Служба національної безпеки повідомляє, що найближчим часом в місті може різко підвищиться рівень радіації. Справа в тому, що ополченці розташувалися в санаторії «Ювілейний», який знаходиться в межах міста. У цьому оздоровчому центрі є радонові ванни, а дії представників ополчення призвели до розгерметизації генераторної установки. Обласна адміністрація також підтвердила цю інформацію.

Прийняти які-небудь заходи і підключити рятувальників, щоб перекрити витік радону не представляється можливим із-за загрози опору з боку повстанців. Однак, представники Державної служби з надзвичайних ситуацій намагаються запобігти поширення радону по околицях. Поки рівень радіації підвищився тільки безпосередньо біля санаторію, але якщо не будуть вжиті заходи, то від викиду шкідливої речовини знову постраждають мирні жителі міста.

 Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!