ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » У штабі АТО завелися зрадники

Втрати серед особового складу української армії змусили деяких керівників батальйонів задуматися, що в керівництві АТО існує витік інформації через зрадників. Таке припущення висловив і Сергій Мельничук, який командує батальйоном територіальної оборони «Айдар».

Свою точку зору Мельничук надав в ефірі програми «Свобода слова». Висновки Мельничука засновані на словах полонених, які потрапляють в руки українських силовиків. Зокрема, командир батальйону сказав, що захоплені ополченці неодноразово стверджували, що вони знають наперед про всі дії української армії.

Це стосується і вильотів авіації, і переміщення військ і навіть обстрілу позицій повстанців. Представники ополчення стверджують, що перед кожним обстрілом або бомбардуванням вони просто залишають свої позиції, а після завершення — повертаються назад. Раніше Дмитро Тимчук теж надавав схожу інформацію. Він повідомив, що саботаж серед співробітників міліції східних областей значно перешкоджає проведенню АТО. Але головне, що боротися зі зрадниками в штабі АТО або несумлінними правоохоронцями поки не представляється можливим.

Автор: Ольга БлизнюкІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!