ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » У митрополита Володимира знову проблеми зі здоров’ям

Сьогодні в ЗМІ з’явилася інформація про те, що в митрополита Київського і всієї України відкрилася внутрішня кровотеча . Стан настоятеля Української православної церкви постійно погіршується.

Про стан здоров’я блаженнішого на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook написав митрополит Олександр. Він розповів про те, що останнім часом Володимира часто мучили болі, а нещодавно відкрилася кровотеча. Сьогодні загрози життю митрополита Київського немає, але говорити про поліпшенні поки не доводиться.

Нагадаємо, це не перший випадок, коли настоятеля Української православної церкви госпіталізують у важкому стані. 30 жовтня 2011 року Володимир потрапив до лікарні через проблеми з дихальними органами. Тоді у лікарів була підозра на пневмонію дихальних шляхів. Перед цим митрополит пережив операцію через перелом шийки стегна. Тоді медикам вдалося все зробити правильно. Травень 2012 року ознаменувався поверненням блаженнішого до своїх прямих обов’язків, однак через деякий час митрополиту Володимиру встановили кардіостимулятор.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!