ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » У Донецьку закриті всі виборчі дільниці — люди не голосують

В Україні прогнозувалася досить велика явка на вибори, які, як і було призначено, почалися 25 травня . Тим не менш, фактично по всьому сходу країни виборчі дільниці закриті зовсім, або в більшості своїй. У Донецьку, наприклад, сьогодні не відкрився жоден з них.

25 травня в Донецьку голосування на позачергових виборах не відбулося. Нагадаємо, утворилася недавно Донецька народна республіка, і її організатори не вважають за доцільне проводити голосування в регіоні, який до Україні фактично вже не належить. Силами АТО український уряд намагався переконати здатися ДНР. Але гідних результатів операція не принесла — в Донецьку навіть не відкрилися дільниці. А всього ж по області не працюють більше 82 відсотків пунктів, де теоретично повинно було проходити голосування.

У Донецькій області за станом на пів на десяту ранку запрацювали 426 виборчих дільниць, тоді як в штатних умовах їх завжди працювало близько 2,5 тисяч. Втім, левова частка населення і без того з побоюванням ставилася до ймовірності піти на вибори, незважаючи на активну пропаганду з боку українських властей. Тому, навіть якщо б і працювало більшу кількість ділянок, навряд чи б явка порадувала київських чиновників.

Лідером за кількістю працюючих ділянок сьогодні можна назвати Маріуполь, де з 216 пунктів відкриті 202.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!