ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » У Донецьку евакуація — місто хочуть зрівняти з землею

Донецьким ополченцям, які борються за незалежність республіки від України, київською владою висунутий ультиматум . Як повідомив Владислав Селезньов, прес-секретар силовий спецоперації, якщо озброєні представники народної самооборони не здадуться, то українські війська будуть застосовувати високоточну зброю проти них.

У зв’язку з цим, командування операцією, званої багатьма співчуваючими ополченцям не інакше як «каральна операція українських силовиків», закликало Донецьке населення до евакуації, і дав на неї всього три години. Про це оголошено різними інформагентствами приблизно о третій годині дня за московським часом. Штаб народного ополчення Донбасу підтвердив цю інформацію, — повідомляє baltija.eu

На даний момент українська армія перекрила всі провідні в Донецьк дороги, і стягнула туди велику кількість зброї, у тому числі системи «Град». У самому Донецьку проводиться в масовому порядку евакуація людей з різних навчальних закладів. Оперативно працюють комунальні служби, готуючи бомбосховища для прийому рятуються від так званої антитерористичної операції.

Над містом літають бойові літаки і вертольоти, що належать українським ВВС. Мешканці ж можуть піти з підготовлюваного до штурму Донецька лише по одному коридору — дорозі на Макіївку.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!