ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » У Донецькому аеропорту йде бій

Донецький міжнародний аеропорт імені Сергія Прокоф’єва, захоплений ополченцями, не визнають нові київські влади, сьогодні намагаються відбити українські війська. Як повідомляють очевидці, в районі аеропорту чутна інтенсивна стрілянина, в повітря підняті військові вертольоти і літаки.

Так, за словами одного з представників народного ополчення, в небі над повітряною гаванню кружляють два винищувачі. Також були помічені три вертольоти, що прямують у бік аеропорту.

У той же час українська сторона повідомляє, що ополченці ведуть вогонь з гранатометів. У відповідь на це силовики намагаються знищити повстанців перебуває на борту вертольотів зброї.

Захоплення аеропорту представниками ДНР стався вночі, при цьому з боку ополченців прозвучала вимога вивести військовослужбовців Збройних сил України та інші бойові підрозділи, що охороняють його внутрішній периметр. Але переговори нічого не дали, і в результаті зав’язався бій. Є навіть інформація про один збитий вертольоті, але українська сторона ці дані спростовує.

Раніше Віталій Ярема, який перебуває на посаді першого віце-прем’єра України заявив, що так звана антитерористична операція проти ополченців найближчим часом буде відновлено.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!