ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » У ДНР сказали при яких умовах будуть вести переговори з Порошенком

Незважаючи на те, що вибори на Сході України дійсно зірвалися, бо ті одиниці, які все-таки хотіли проголосувати за кого-небудь, могли натикатися тільки на закриті виборчі дільниці в школах і офісах, де рідко були помічені чергували міліціонери, що підтверджують фото і відео, ЗМІ України продовжують заявляти про 30% тих, хто прийшов і проголосував.

Тим часом Денис Пушилин, лідер ДНР заявляє, що виходячи із заяв олігарха Порошенка, з ним будуть спілкуватися тільки через посередників, не інакше. Адже саме через загроз кандидата загострюється ситуація в Донбасі, бояться мешканці та діти ту саму миттєву, всеуничтожающую АТО. Пушилин готовий до діалогу з новим українським президентом тільки за допомогою РФ. А для безпеки буде введено комендантську годину на час військового стану на самих гарячих дільницях Донецької Народної Республіки.

Денис Пушилин відверто заявив, що мобілізація була дійсно оголошена, але абсолютно добровільна, і велика кількість громадян вже прийшли в спеціальні пункти, заповнюючи заяви, готові на захист своєї родини, права на свободу вибору, суспільства і території.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!