> У Дніпропетровську спалено 18 маршрутних таксі | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » У Дніпропетровську спалено 18 маршрутних таксі

На жаль, вже звичними стають новини про погроми, підпали, боях, та інших безрадісних повідомленнях з України . На цей раз, надзвичайна подія сталася на стоянці маршрутних таксі в Дніпропетровську. У Ленінському районі міста, де знаходилися маршрутні автобуси, цієї ночі було незвично світло. Але не від вуличних ліхтарів — горіли 18 маршруток, які належали В’ячеславу Біднякові, члена руху «Юго-Восток» і соратнику Олега Царьова.

Ближче до ранку пожежу було локалізовано, але з вісімнадцяти автобусів не вдалося врятувати ні однієї машини. Правоохоронні органи, що ведуть розслідування, повідомили, що жертв, на щастя, немає, постраждалих теж.

Трохи пізніше, слідуючи новомодною традицією нинішньої київської влади залишати «пам’ять про себе» у Facebook, Борис Філатов, заступник голови Обласної держадміністрації Дніпропетровська, заявив на своїй сторінці в цій соцмережі, що Бідняк і Царьов — це нібито зрадники батьківщини, і вони отримали по заслугах, втративши свого бізнесу. При цьому Філатов, має крайні погляди, і сам володіє станом в мільйони доларів, не бачить зв’язку між сьогоднішнім нічною пригодою і вчорашнім відбиранням власності у Олега Царьова, в результаті якого політик позбувся шести заводів.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!