ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » УКРАИНА » У Державній прикордонній службі достатньо сил та засобів, щоб захистити кордон з РФ

Колишній Міністр оборони України Михайло Коваль в інтерв’ю «5 каналу» 7 липня ввечері .

«Відразу ж з припиненням перемир’я, тобто з переходом до активної фази (антитерористичної операції — ред.) … фактично, вся межа була закрита від можливості ззовні перевезти на територію України важке озброєння. Навіть в Луганській області: ситуація така, що вся кордон контролюється Збройними Силами та прикордонниками», — заявив Коваль, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

При цьому Коваль розповів, що повітряний простір України більше не порушувалося після 4 липня, коли після перетину повітряного кордону двома російськими вертольотами російській стороні було винесено попередження про готовність наносити удари по об’єктах, які незаконно втручаються.

Заступник секретаря РНБО заявив, що в Державній прикордонній службі достатньо сил та засобів, щоб захистити державний кордон і додав, що морська кордон України також надійно захищена.

Про напад на пункт технічного спостереження в смт. Сєдове Новоазовського району Донецької області з моря, заступник секретаря РНБО зазначив, що морські прикордонники мали всі необхідні засоби для відбиття нападу, але не відреагували оперативно.

За його інформацією, під час нападу пункт технічного спостереження був знищений, але зараз вже відновив свою роботу.

Коваль також розповів про стан російських військ по іншу сторону російсько-українського кордону.

«Фактично, у нашій кордону знаходяться батальйонні тактичні групи, які займаються прикриттям державного кордону. Тобто, вони перейшли до оборони своєї ділянки кордону з Україною і стримування від проникнення на територію Росії всіх цих угруповань (незаконних збройних формувань, проти яких в Україні проводиться антитерористична операція — ред.) … «, — зазначив він.

«У них (батальйонних тактичних груп російської армії) є елементи ударних угруповань і при необхідності вони можуть бути в найкоротші терміни створені», — повідомив він.

Джерело: http://ipress.uaІнші записи з категорії "УКРАИНА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!