ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Всі «зрадники» українського МВС звільнено без звільнення

По-іншому ніяк не можна назвати ситуацію, що складається зараз в Києві . Міністерство внутрішніх справ стверджує, що веде жорстоку боротьбу з зрадниками Батьківщини і порушниками української присяги, але як такої ж боротьби і немає.

Заступник міністра МВС Сергій Чеботар заявив в інтерв’ю, що правоохоронний апарат звільнив вже більше 12 тисяч держслужбовців у Криму, і не менше двохсот чоловік на Придніпровській залізниці. Чиновник запевнив, що держслужбовці, які стали на бік активістів в Донецькій і Луганській областях, також зазнали змін. При цьому Чоботар поспішив додати, що не всіх одразу вважають зрадниками, що контроль ведеться по кожній справі ретельно. Він пообіцяв вести об’єктивне розслідування, згадавши, що кілька людей з-за порушень були звільнені і на Західній Україні.

Питання в іншому, якщо східні регіони оголосили себе Республіками, а більшість членів МВС їх підтримала, стало бути, вони звільнилися самі. Якщо Крим, як стверджує ВР, «окупований», то звільняти людей через служби «під дулами автоматів» — це не демократично. З іншого боку, оголошення МВС Криму «зрадниками» означає, що визнається добровільне бажання людей вийти зі складу України.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!