> Воєнний стан оголошено в ДНР | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Воєнний стан оголошено в ДНР

Прес-служба проголошеної Донецької Народної Республіки повідомила, що сьогодні, 26 травня, з нуля годин в Донецькому регіоні введено військове положення. Як заявлено прес-службою, ця міра вимушена, і її головне завдання — очищення території ДНР від української армії, національної гвардії, і різних добровольчих загонів, які воюють на боці супротивника.

Раніше, перший віце-прем’єр України Ярема озвучив плани щодо відновлення найближчим часом українськими силовиками активної фази бойових дій на сході країни. Віталій Ярема пояснив, що в день виборів, 25 травня, активна фаза так званої антитерористичної операції була припинена. Метою такого призупинення була, за словами віце-прем’єра, турбота про виборців Донецької і Луганської областей, та забезпечення можливості жителям цих регіонів прийти на виборчі дільниці.

Нагадаємо, що силова операція, проведена нової київською владою проти повстанців на сході України, проводиться з 14 квітня цього року. Кандидат у президенти Петро Порошенко, який, як показують екзит — поли, перемагає в першому турі відбулися вчора виборів, зазначив, що силова операція припинена не буде, але стане більш короткою і ефективною.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!