ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Водневий «безпілотник» навчиться виявляти ракети


Новий розвідувальний літак від американської корпорації Boeing здатний протриматися в небі без посадки і заправки четверо діб .

Новинка названа Phantom Eye. Це досить великий для «безпілотника» апарат — розмах його крил становить 45,7 метра. Він піднімається на висоту майже 20 кілометрів і залишається там до 96 годин поспіль. Його крейсерська швидкість дорівнює 278 км/год, а корисне навантаження (камери, системи зв’язку) досягає ваги в 204 кілограми.

Phantom Eye — далеко не перший і не другий водневий безпілотний літак, але зате самий потужний і вантажопідіймальний. Сама компанія Boeing, до речі, пару років тому створила перший в світі пілотований літак на паливних елементах.

Нова машина здатна забезпечувати картинкою війська в будь-якій точці світу, куди «фантомний очей» може прибути самостійно, стартуючи з території Північноамериканського континенту. Цей апарат буде служити ретранслятором розмов між окремими бойовими частинами.

А нещодавно концерн Boeing отримав контракт Агентства з протиракетної оборони (MDA) США на випробування системи виявлення різних типів ракет на перспективному водневому безпілотному літальному апараті Phantom Eye. Як повідомляє Flightglobal, сума угоди склала 6,8 мільйонів доларів.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!