ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Водна катастрофа в Донецьку скасовується — водоканал працює

Незважаючи на песимістичні прогнози з приводу ремонту каналу Сіверський Донець — Донбас «після війни», вже вчора після ремонту штатно запрацювала частина насосів. Таким чином, Донецьк без води не залишиться, мешканців просять зберігати спокій.

Співробітники комунальних підприємств повідомили також, що ще пару днів — і водопостачання міста перейде на звичайний режим, до цього часу жителі Донецька будуть продовжувати отримувати воду з резервних водоймищ. Похмурі прогнози про те, що ремонт водоканалу і комунікацій буде можливий тільки після закінчення протистояння між українськими силовиками і військом Донбасу, на щастя, не виправдалися.

Комунальники закликали городян не піддаватися панічним настроям, і довіряти тільки інформації з офіційних джерел. Ймовірно, з ремонтом жителям Донецька пощастило, на тлі перемир’я, оголошеного Порошенко, стало можливо впоратися з поломками, не ризикуючи життями співробітників. Хочеться сподіватися, що найближчим часом вирішаться всі проблеми мирних жителів Донбасу, особливо це побажання стосується Слов’янська, який став однією з найбільш проблемних зон південно-сходу України.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!