ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Владислав ВАЩУК: «У керівництва «Динамо» свої таргани в голові»

Футболіст «Динамо» 1990-2000-х років Владислав Ващук розмірковує про причини кризи київського клубу .

— Дуже прикро було цьогоріч спостерігати за грою рідного мені клубу. Гра киян не відповідала рівню гранда, часто втрачали очки з командами іншого ешелону, не говорячи вже про поразки від головних конкурентів у боротьбі за «золото». Що могло стати причиною настільки стрімкого регресу «Динамо»? Тут складно виділити якусь конкретну причину, потрібно розглядати проблему киян у комплексі.

По-перше, як на мене, одна з головних причин — це підбір виконавців. За новачків були заплачені величезні гроші, викладені мільйони, проте динамівці почали грати ще гірше. Певне, тут має сенс говорити про неспроможність цих виконавців давати результат. Вони не викладаються на сто відсотків, не грають згідно із загальнокомандними цілями. Тренер може давати якісь настанови, тренувати, навчати, проте він не вийде на поле й не зіграє замість них. На полі все вирішують гравці, тож саме вони визначають результат. Я в жодному разі не знімаю вини з Олега Блохіна, проте якщо гравці не можуть стрибнути вище голови, їм би навіть Лобановський не допоміг.

Що стосується безпосередньо тренерського питання, то я би не перекладав усю провину за невтішний результат на Олега Володимировича. Так, у нього багато чого не виходило, не вдалося прищепити йому киянам гру на характері, чим, власне, славилася збірна за Олега Володимировича. Можливо, вплинув той факт, що Блохіну довелося працювати з великою групою легіонерів, із якими доводитися спілкуватися через перекладача. Відповідно втрачається емоційність, футболісти зовсім по-іншому сприймають вже перекладені слова коуча. У збірній же хлопців можна було завести з півоберту, та із заморськими футболістами ситуація дещо складніша. У будь-якому разі, за невиконання результату відповідальні всі.

Багато трішки ходити про ті, якби Ігор Суркіс змінив Блохіна взимку, «Динамо» у другій частині виступило бі набагато краще. Насправді, ще не відомо, як би там усе закінчилося, тож про «краще» чи «гірше» говорити не варто. Блохін мав на руках чинній контракт, то чому Ігорю Михайловичу було його звільняти? Тім паче, в керівніцтва клубу свої таргани в голові, своє бачення тренерського питання. Певне, після матчу із «Шахтарем» емоції переповняли президента, тому його рішення можна вважати спонтанним і емоційним. Як на мене, Олег Володимирович мав доробити до кінця сезону, а тоді вже треба оцінювати його роботу та ухвалювати конкретні рішення.

Зараз команду довірили Сергію Реброву, за якого дуже радій. Гадаю, Реброву потрібно дати шанс, адже він стовідсотковий динамівець. Він має всі ті якості, котрі нині так необхідні «Динамо». Не заангажований, зі свіжими думками та новими ідеями, із сучасним баченням гри. У європейських топ-клубах наразі роблять ставку на молодих тренерів, тому що вони рухаються в ногу із футболом. Безперечно, у Сергія є хист до тренерської діяльності, він чудово ладнає з людьми, відтак хотів би побажати йому успіхів на новому поприщі та яскравих перемог.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!