ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Броваров » Вімблдон-2014. Серена Вільямс терпить поразку від Алізе Корне і залишає турнір

Перша ракетка світу Серена Вільямс не змогла подолати бар’єр третього кола Вімблдону . 32-річна американка зазнала поразки від 24-річної французької тенісистки Алізе Корне, яка займає 24-е місце у світовій класифікації, з рахунком 6/1, 3/6, 4/6.

Вільямс впевнено виграла перший сет, проте потім Корені змогла переламати хід зустрічі, за 2 години 4 хвилини завоювавши право зіграти в четвертому колі змагань. На рахунку Серени три ейси і сім подвійних помилок, у той час як Алізе тричі подавала навиліт і п’ять разів помилялася на подачі. Завдяки цьому успіху француженка зрівняла рахунок в очному протистоянні — 3:3.

У наступному раунді турніру Корені належить зустрітися з канадською спортсменкою Ежені Бушар, яка напередодні перемогла німкеню Андреа Петкович.