ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Броваров » Вімблдон-2014. Южний терпить поразку, Джокович перемагає

Російський тенісист Михайло Южний не зміг вийти до третього кола Вімблдону . 32-річний росіянин, що займає шістнадцяте місце в рейтингу АТР, поступився 147-й ракетці світу, 29-річному Джиммі Вану з Тайваню — 6/7(1), 2/6, 7/6(5), 3/6.

Південний програв два стартові сети, на тай-брейку третьої партії зумів скоротити розрив у рахунку, однак після цього Ван здобув підсумкову перемогу. На рахунку Джиммі десять ейсів і чотири подвійні помилки, а Михайло десять разів подавав навиліт і тричі помилявся на подачі. Перша очна зустріч гравців тривала 3 години 3 хвилини.

Суперник Вана по третьому раунду змагань визначиться у поєдинку француза Жо-Вілфріда Цонга з американським тенісистом Семом Куеррі.

Друга ракетка світу Новак Джокович пройшов до третього раунду Вімблдону. 27-річний сербський спортсмен переміг 38-го номера рейтингу АТР, 35-річного чеха Радека Штепанека — 6/4, 6/3, 6/7(5), 7/6(5).

Джокович впевнено виграв два стартові сети, однак на тай-брейку третьої партії Штепанек виявився сильнішим. Тим не менш, серб, також на тай-брейку, зумів виграти четвертий сет. На рахунку Новака 18 ейсів і 54 «віннера», а також 2 подвійні і 24 невимушені помилки. У свою чергу, Радек 9 разів подавав навиліт, здійснив 2 подвійні і 27 невимушених помилок, заробивши при цьому 51 активно вигране очко. Матч тривав 3 години 17 хвилин. Тепер сербський тенісист веде в очному протистоянні з рахунком 11:1.

У третьому колі турніру Джоковічу належить зіграти проти француза Жиля Сімона, який раніше переміг голландського спортсмена Робін Хаазе.