> Вімблдон-2014. Надаль успішно відстрілявся і вийшов у 1/8 фіналу | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Броваров » Вімблдон-2014. Надаль успішно відстрілявся і вийшов у 1/8 фіналу

Перша ракетка світу іспанський тенісист Рафаель Надаль не без зусиль подолав бар’єр третього кола на Вімблдоні . 28-річний іспанець у чотирьох партіях завдав поразки 63-м номером рейтинг-листа АТР 26-річному представнику Казахстану Михайлу Кукушкину.

Надаль на тай-брейку програв першу партію матчу 6/7(4), але потім повністю перехопив ініціативу і довів зустріч до перемоги — 6/1, 6/1, 6/1. Зустріч тривала 2 години 33 хвилини.

Рафаель зробив сім брейків і відіграв обидва брейковых м’яча Кукушкіна. Надаль дев’ять разів подав навиліт і не допускав подвійних помилок. Михайло теж відзначився дев’ятьма эйсами, але при цьому зробив одну подвійну помилку.

Після цього матчу рахунок особистих зустрічей між спортсменами став 3:0 на користь Надаля.

Наступний суперник іспанця визначиться в зустрічі між австралійцем Ніком Киргиосом і чехом Іржі Веселі.