ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Броваров » Вімблдон-2014. Іванович і Возняцкі залишають турнір

Данська тенісистка Каролін Возняцкі зазнала поразки від чешки Барборы Заглавовой-Стрыковой і завершила свій виступ на Вімблдоні на стадії четвертого раунду — 2/6, 5/7.

За час поєдинку, яке тривало 1 годину 34 хвилини, 16-а ракетка світу, 23-річна Возняцкі записала в свій актив по одному брейку і ейсу, одного разу помилився на своїй подачі. 28-річна Барбора, що перебуває на 43-му місці в рейтингу WTA, чотири рази брала подачу опонентки, зробила один ейс і двічі помилявся на своїй подачі. Чешка скоротила відставання в особистих зустрічах спортсменок — 1:3.

Суперницею Заглавовой-Стрыковой по 1/4 фіналу змагань стане найсильніша в протистоянні чешки Петри Квітовою і Пен Шуай з Китаю.

Одинадцята ракетка світу Ана Іванович не змогла вийти в четвертий раунд Вімблдону. 26-річна сербська спортсменка програла дев’ятнадцятого номером рейтингу WTA, 24-річної німкені Сабін Лісицькі — 4/6, 6/3, 1/6.

Лісицькі виграла перший сет, проте потім Іванович зуміла зрівняти рахунок у матчі. Тим не менше, перемога у вирішальній партії дісталася німецькій тенісистці. На рахунку Ани три ейси і чотири подвійні помилки, а Сабін по сім разів подавав навиліт і помилялася на подачі. Поєдинок тривав 1 годину 51 хвилину. Завдяки цьому успіху німкеня зрівняла рахунок в очному протистоянні — 1:1.

У четвертому колі змагань Лісицькі зіграє проти Ярослави Шведової, що представляє в WTA-Турі Казахстан, яка пройшла в наступний раунд на відмову американської спортсменки Медісон Кіз.