ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Броваров » Вімблдон-2014. Федерер обіграв Робредо і вийшов в 1/4 фіналу

Четвертий номер світового рейтингу швейцарський тенісист Роджер Федерер не випробував проблем на шляху до чвертьфіналу третього в сезоні турніру «Великого шолома» — Уїмблдону. У поєдинку четвертого раунду змагань 32-річний швейцарець у трьох партіях переграв 22-ю ракетку світу, свого однолітка з Іспанії Томмі Робредо — 6/1, 6/4, 6/4.

Федерер не дозволив супернику реалізувати єдиний брейк-пойнт і чотири рази взяв подачу Робредо. В активі швейцарця 11 ейсів і 41 «віннер», при відсутності подвійних і 20 невимушених помилках. Робредо відзначився трьома эйсами і 19 «виннерами», зробивши одну подвійну і двадцять невимушених помилок. Матч тривав 1 годину 33 хвилини. Після цього поєдинку рахунок за особистими зустрічами між спортсменами став 11:1 на користь швейцарця.

У наступному поєдинку Роджер зіграє зі своїм співвітчизником Стэном Ваврінкою, або з іспанцем Фелісіано Лопесом.