> Вімблдон-2014. Джокович і Цонга йдуть далі, На вилітає | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Броваров » Вімблдон-2014. Джокович і Цонга йдуть далі, На вилітає

Сімнадцята ракетка світу Жо-Вілфрід Цонга вийшов у четверте коло Вімблдону . 29-річний француз переграв 147-го номера рейтингу АТР, свого тайванського ровесника Джиммі Вана — 6/2, 6/2, 7/5.

Цонга п’ять разів брав подачу суперника, в той час як Ван не зумів реалізувати чотири своїх брейк-пойнта. На рахунку Жо-Вілфріда п’ятнадцять ейсів і дві подвійні помилки, а Джиммі тричі подавав навиліт і двічі помилився на подачі. Перша очна зустріч гравців тривала 1 годину 43 хвилини.

Друга ракетка світу Новак Джокович пройшов у четвертий раунд Вімблдону. 27-річний сербський тенісист обіграв 44-го номера рейтингу АТР, 29-річного француза Жиля Сімона — 6/4, 6/2, 6/4.

Джокович сім разів брав подачу суперника, на що Симон зумів відповісти трьома своїми брейками. На рахунку Новака сім ейсів і дві подвійні помилки, а Жиль тричі подавав навиліт і чотири рази помилявся на подачі. Поєдинок тривав 2 години 12 хвилин. Тепер серб веде в очному протистоянні з рахунком 7:1.

Друга ракетка світу китаянка Лі На покидає Wimbledon, програвши у двох сетах з рахунком 6/7(5), 6/7(5) 28-річної чеській тенісистці Барборе Заглавовой-Стрыковой.

Зустріч спортсменок тривала 2 години 22 хвилини. 32-річна Лі записала в свій актив два брейка і 29 «віннерів», здійснивши сім подвійних і 37 невимушених помилок. Барбора, що займає 43-ю сходинку в рейтингу WTA, двічі брала подачу опонентки і активно виграла 23 очки, допустивши при цьому п’ять подвійних і 31 невимушену помилку. Завдяки цій перемозі представниця Чехії скоротила рахунок в очних протистояннях і китайської тенісисткою — 1:2.

Наступною суперницею Заглавовой-Стрыковой стане датчанка Каролін Возняцкі, яка раніше зломила опір хорватки Ани Конюх.Інші записи з категорії "Новости Броваров":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!