> Вімблдон-2014. Азаренко терпить поразку від Йовановски | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Броваров » Вімблдон-2014. Азаренко терпить поразку від Йовановски

Дев’ята ракетка світу Вікторія Азаренко не змогла подолати бар’єр другого кола Вімблдону . 24-річна білоруська спортсменка поступилася 22-річної Бояні Йовановски з Сербії, займає 45-е місце в рейтингу WTA — 3/6, 6/3, 5/7.

Азаренко програла перший сет, у другій партії зрівняла рахунок у матчі, однак у вирішальному сеті перемога дісталася все ж Йовановски. На рахунку Бояни шість ейсів і три подвійні помилки, а Вікторія п’ять разів подавав навиліт і двічі помилявся на подачі. Матч тривав 2 години 9 хвилин. Завдяки цьому успіху сербська тенісистка зрівняла рахунок в очному протистоянні — 1:1.

Суперниця Йовановски по другому колі змагань визначиться у матчі між чешкою Терезою Шмитковой та американською спортсменкою Коко вандевеге, яка взагалі.