ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Вікно в майбутнє: Москва зібрала роботів зі всього світу

.ru»>

© Антон Тушин/Ridus.ru

Гігантського механічного павука, здоровенного андроїда-шоумена, механічного Змія Горинича і ще купу всього цікавого можна побачити на «Балу роботів».


Згорнути опис
Показати опис

15 травня в столичному дизайн-центрі Artplay відкрилася виставка-шоу «Бал роботів». Організатори зібрали під одним дахом найвідоміших у світі андроїдів, а заодно запросили провідних розробників обговорити майбутнє робототехніки. Кандидат в Громадську палату від загальноросійської громадської організації «Російське товариство інженерів будівництва» Валерій Сєров переконаний, що робототехніка завжди відігравала значну роль у розвитку людства.

«Весь хід розвитку людини ми бачимо, що людина хоче створити собі подібних на базі інженерії. Є дві області, в рамках яких сьогодні можна це зробити: електроніка та біотехнології, на їх базі спільної ми виходимо до штучного інтелекту. В майбутньому ми зможемо прийти до суспільства, де людина вільна від важкої фізичної праці, а небезпечна робота виконується роботами».

Валерій Сєров — кандидат в новий склад Громадської палати. Проголосувати за нього ви можете на сайті палати.

У свою чергу Сергій Чернін, кандидат в ОП РФ від загальноросійської громадської організації «Товариство біотехнологів Росії їм. Ю. А. Овчинникова» підкреслив, що розповсюджується використання роботів має свої плюси і мінуси. «Воно дозволяє швидке вирішення завдань і точність, але є і соціальні недоліки. Так, чим більше роботів на виробництві, тим менше робочих місць для людей. Тим не менше, весь світ йде до роботизації, і деякі виробництва від 1500 чоловік прийшли до декількох 10 осіб».

«Виставка показує досягнення робототехніки з усього світу, нам потрібно прагнути до того, щоб Росія винаходила новинки, а не відтворювала чужі ідеї».

Сергій Чернін — кандидат в новий склад Громадської палати. Проголосувати за нього ви можете так само на сайті палати.Андроїд Titan.

© Антон Тушин/Ridus.ru

Одним з цвяхів програми балу став андроїд Titan, про якому «Рідус» вже розповідав. Він буде проводити свої шоу російською мовою, який спеціально вивчив перед приїздом до Москви. Три концерти дадуть стали вже легендарними рокери Compressorhead: роботи виконують хіти таких груп як AC/DC, Led Zeppelin, Motorhead та інших.Андроїд Titan.

© Антон Тушин/Ridus.ru

Але і на самій виставці ще багато чого цікавого. На балконі дизайн-центру загальну увагу приковує гігантський механічний павук MondoSpider. Восьминогого монстра привезли американці і дозволяють бажаючим потрапити в нього і їм покерувати.Механічний павук MondoSpider.

© Антон Тушин/Ridus.ru

«MondoSpider придумали шість осіб, ще близько двадцяти хлопців допомогли його зібрати. У нього немає якоїсь певної задачі. Ми просто хотіли продемонструвати, на що здатні механіка, електроніка та гідравліка. Та й потім, гігантський механічний павук — це ж круто!», — розповів «Ридусу» один з батьків MondoSpider Джонатан Тіппетт.Механічний павук MondoSpider.

© Антон Тушин/Ridus.ru

За його словами, команда розробників цього монстра в даний час працює над створенням повноцінних екзоскелетів, подібних тим, що можна бачити у фільмі «Аватар».Робот Paul.

© Антон Тушин/Ridus.ru

В сусідньому залі портрети гостей малює робот Paul. З допомогою відеокамери він сканує обличчя людини, визначає його обриси. Потім роботизована рука кульковою ручкою завдає ці лінії на папір: виходить трохи недбало, зате в авторському стилі.Робот Paul.

© Антон Тушин/Ridus.ru

За чистоту на виставці відповідають розумні роботи-пилососи LG HOM-BOT Square. Відвідувачі можуть самі покерувати цими чудовими роботами і побачити, як вони самі обходять всі перешкоди. На «Балу роботів» можна також пограти в ладушки з роботом Гретою або «погратися» в гру TitanFall на X-BOX. Не менш захоплюючою буде і прогулянка по Марсу на симуляторі марсохода — на виставці працює павільйон интеракториума «Марс-Тефо», що базується на ВВЦ.


© Антон Тушин/Ridus.ru

Британський робот-артист Thespian читає відвідувачам вірші, в тому числі Шекспіра. Але взагалі-то у нього п’ять різних програм: він може співати, танцювати, труїти жарти і пародіювати сцени з голлівудських фільмів. Його називають доброзичливим андроїдом на світі.


© Антон Тушин/Ridus.ru

На «Балу роботів» можна не тільки подивитися, як танцюють андроїди, але й потанцювати самому. Це можливо завдяки технології доповненої реальності, яку представляє російська компанія Deep Brain. Виглядає це так: на великі екрани виводиться зображення з відеокамери, так що ви можете бачити себе, як у дзеркалі. Однак крім вас та оточуючих предметів на екрані виявляється ще й робот, який і вчить вас танцювати — треба тільки повторювати його руху. Взагалі-то технологія призначена не для школи танців, а для того, щоб заманювати відвідувачів в магазини незвичайною рекламою. Інтерактивна вітрина сама змушує перехожих вступати з нею в комунікацію — це ж дуже цікаво!


© Антон Тушин/Ridus.ru


© Антон Тушин/Ridus.ru

Усіх чудес цієї виставки не описати, але роботи тут зібрано дійсно самі різні: від гігантських механічних павуків, до роботизованого Змія Горинича з конструктора Lego, якого створили пітерські школярі. Тут же можна і купити роботів: на стендах продаються керовані моделі катерів, вертольотів, автомобілів і трансформерів.


© Антон Тушин/Ridus.ru

Загалом, виставка буде цікава не лише любителям роботів, в кінці кінців, вона непоганий привід вже зараз познайомитися з тим, що буде оточувати нас в майбутньому.


© Антон Тушин/Ridus.ru


© Антон Тушин/Ridus.ru


© Антон Тушин/Ridus.ru


© Антон Тушин/Ridus.ru


© Антон Тушин/Ridus.ru


© Антон Тушин/Ridus.ru


© Антон Тушин/Ridus.ruІнші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!