ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Військові під Луганськом: нас не забезпечують боєприпасами

У військових української армії під Новоайдаром практично не залишилося боєприпасів . Про це повідомив глава підрозділу ЗСУ, воно зараз саме перебуває під Новоайдаром, Луганська область.

Як повідомив ЗМІ військовий, підполковник Сергій Мельничук, вчора, в день виборів після нападу групи озброєних активістів на виборчі дільниці, група швидкого реагування поїхала на місця подій для з’ясування ситуації. В результаті захоплення двоє терористів вбиті, а 14 затримано.

Мельничук зазначив, що українська армія не постачає запас артилерії, продовольчих товарів для військових, одягу, взуття та інших захисних пристосувань.

За словами підполковника, уповноважені особи не постачають в підрозділ необхідні військові припаси та обмундирування. Як зазначив Мельничук, за умови нападу на його загін бійців, запасу всього, що є в частині залишилося б на дуже невеликий час.

Начальник підрозділу зазначив, що покладених боєприпасів на підрозділ не надійшло, хоча у відомостях він розписався про їх прибуття в частину.

Автор: Анна НебратенкоІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!