ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » КИЕВСКИЕ НОВОСТИ » Відключення GPS: хіпстери і водії не постраждають


© Олександр Вільфа/РІА Новини

Відключення по всій Росії наземних станцій GPS з 1 червня викликало переполох серед інтернет-користувачів . Але експерти поспішають заспокоїти: потрібну адресу і потрібний маршрут смартфон буде шукати раніше.

Від офіційних коментарів про те, що станеться з геолокацією і навігацією після відключення станцією GPS, оператори «Великої трійки» відмовилися. Однак на умовах анонімності аналітик однієї зі стільникових компаній розповів про можливі наслідки.

— Користувачам варто відзначити, що GPS як такої ніхто не відключає, мова йде виключно про наземних станціях, яких у Росії налічується 11 штук.

— Координати встановлюють і маршрути прокладають — супутники, що обертаються навколо Землі, а наземні станції — лише уточнюють.

— Так, похибки можливі, але приватним особам вони навряд чи будуть помітні: знайти свій будинок і зачикиниться можна буде так само легко як і зараз.

— Система ж ГЛОНАСС практично повністю впроваджена, в оборонних та суміжних областях ця система вже використовується досить давно.

— Дійсно, число супутників ГЛОНАСС на навколоземній орбіті поступається на сьогоднішній день кількістю GPS-супутників — це позначається на точності рнавигации. Проте якщо зробити фантастичне припущення про те, що Штати раптом повністю відключать GPS в Росії, подібно до Ірану, в пошуку потрібно маршруту ми з вами легко обійдемося ГЛОНАСС.

— Варто зазначити, що смартфони, зокрема, айфони починаючи з п’ятої моделі підтримують одночасно ГЛОНАСС і GPS.

Разом з тим, відключення Росії від GPS було затребувано давно. Як би не здавалися кому пропагандою і «ватничеством» твердження про те, що відключення в РФ назменых станцій утруднить наведення американських ракет на російські мети в РФ, але це дійсно так. Варто зазначити, що Великобританія так само розробляє свою власну систему навігації.

А столичний поет Дмитро Антиосов з нагоди опублікував на сторінках «Ридуса» чергове злободенне:

Дзвін у вухах, наче упряж на шиї,

Страшно погляд на дружину підняти.

— Доньку тільки, прошу, — тихо шепоче,

— Не буди…

Я не витримаю, Кати…

Молода, сама як дівчисько,

Плакати нічим, лише губи тремтять,

Цим ранком, від жаху чорним,

Так невинна, ніжна і свіжа,

Обіймає біля входу.

Трясеться

Все всередині.

Що за страшний біль!

— Обіцяй мені одне: що повернешся…

Я завжди буду поруч… з тобою.

Тільки пам’ятай, чого не трапиться:

Зупинка, другий поворот,

Орієнтир — сто сьома лікарня,

Де з донею зустрічав біля воріт.

Через око наливну завісу

Відповідав: — обіцяю, що повернуся.

Нехай дізнаються: і без GPS-а

Проживе непохитна Русь.Інші записи з категорії "КИЕВСКИЕ НОВОСТИ":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!