> Вибори в Україні: у Луганській області голосують лише у двох округах | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Вибори в Україні: у Луганській області голосують лише у двох округах

Луганська область сьогодні очікувано обмежена в можливостях — голосувати на виборах допустимо лише у двох з дванадцяти округів .

Таким чином, в Луганській області можна голосувати 25 травня всього в двох містах — Сватове і Біловодськ. Саме там працюють округи під номерами 115 і 114 відповідно.

115-ий округ працює в повному складі, тоді як у другому не змогли відкритися Слов’яносербський та Станично-Луганська виборчі комісії.

У двох округах Луганської області голосування, як повідомляють місцеві ЗМІ, розпочалося рівно о восьмій ранку, як і планувалося. Поки про показники явки говорити важко, але очевидці відзначають, що виборчі дільниці мають середню завантаженість. Іншими словами, люди йдуть голосувати.

Ситуацію коментує Ірина Верігіна, прес-секретар в.о. голови облдержадміністрації Луганська:

Попри страшний тиск на членів ОВК та ДВК, викрадення людей і залякування, в Луганській області 2 окружні комісії працюють… Луганщина голосує! На жаль, терористи позбавили можливості проголосувати багатьох жителів Луганщини, і депутати Луганської обласної ради сприяли зриву виборів на окремих округах. Саме захищаючи свої бізнес-інтереси, вони штовхнули людей у криваве протистояння. Я звертаюся до депутатів Верховної Ради з вимогою позбавити народних депутатів від ПР і комуністів їх мандатів за пособництво сепаратистам і зрадаІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!