ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » НОВОСТИ ВОСТОКА » Венгер міг піти з Арсеналу

Головний тренер «Арсеналу» Арсен Венгер натякнув, що він міг би піти з клубу, не виграй в травні «каноніри» Кубок Англії .

Минулий сезон «канонірам» вдалося завершити перемогою у фіналі Кубка Англії, перервавши свою 9-річну бестрофейную серію. І лише після цього Венгер уклав новий контракт, тоді як його попередній вже минув.

«Я завжди говорю одне і те ж. Я хочу думати, що добре працюю на клуб. У моєї мотивації ніколи не доводилося сумніватися, я ніколи не хотів піти кудись ще — ніколи. Я завжди хотів залишитися».

«Але в той же час я хотів відчувати, що добре роблю свою роботу, і той факт, що ми нічого не виграємо, не виходив у мене з голови. Мені було важливо відчути, що я гідно справляюся зі своєю роботою».

«Підписав би я новий контракт, якби ми не виграли Кубок Англії? Я не хочу відповідати на це питання. Я ніколи не озираюся назад. Я дивлюся вперед, а про те, що зроблено або не зроблено, я забуваю. Мій погляд завжди звернений вперед. Ми виграли Кубок, але ми хочемо вигравати більше і битися за більшу. Що зроблено, те зроблено», — цитує Венгера The Telegraph.

За словами Венгера, коли він підписував попередній контракт в 2010 році, він знав, що якийсь час «Арсенал» не зможе конкурувати у фінансовому плані з «Манчестер Сіті», «Манчестер Юнайтед», «Челсі» і з-за цього буде втрачати своїх кращих гравців.

«Я приймав це випробування, коли підписував попередній контракт, знаючи, що може статися. Думаю, це був самий чутливий і важливий період моєї кар’єри тут».

«Я знав це з самого початку, але одночасно мене захоплювала завдання підтримувати клуб на цьому рівні при менших ресурсах. Добре ми впоралися? Я лише можу сказати, що ми були стабільні на цьому рівні, але при цьому нам не вистачало класу для перемог».

«Баланс сил злегка выравнялся порівняно з тим, що було п’ять-шість років тому. Наші шанси стали краще в цій лізі за введення фінансового фейр-плей і того факту, що тепер ми володіємо більшою фінансовою міццю, ніж п’ять років тому», — додав Венгер.Інші записи з категорії "НОВОСТИ ВОСТОКА":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!