> Василь Березуцький: «Треба вчитися грати у футбол» | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Василь Березуцький: «Треба вчитися грати у футбол»

Капітан збірної Росії Василь Березуцький по гарячих слідах підвів короткі підсумки останнього матчу і всього чемпіонату світу для своєї команди.

— Що скажете після такого катастрофічного закінчення чемпіонату для збірної Росії?
— А що можна сказати, якщо ми не вийшли з групи, тобто не виконали своє завдання на цьому турнірі? Напевно тільки те, що треба вчитися грати у футбол.

— Що ж конкретно завадило збірній Росії вийти з найбільш, мабуть, простий тут, у Бразилії, групи?
— Напевне, десь не вистачило везіння — мета була дуже близька. Точно могли більш сміливо і агресивно діяти в першому матчі з Кореєю. Але міркувати зараз про це не хочеться. Якщо не вийшли — значить, такий наш рівень.

— А чим пояснити те, що вирішальний матч з Алжиром збірна почала агресивно і в атаці, але вже до середини першого тайму знову забула про чужих воротах. Справа в психології?
— Ні, я б не став підбивати тут якусь глобальну базу — так просто складалася гра. Всі 90 хвилин бігти вперед і діяти на максимальних обертах не здатна жодна команда в світі. На якихось відрізках ми додаємо, на яких потім зменшуємо. Це абсолютно нормально.

— Але ж не можна зменшувати настільки, щоб взагалі не атакувати, як це відбувалося в кінцівці першого тайму?
— Після ударного початку і забитого гола треба було трохи перепочити, відійти назад, озирнутися. Діяли ми вже по рахунку, який нас цілком влаштовував. Та й грати з Алжиром значно легше на контратаках. Коли суперник пішов вперед, стали з’являтися зони, інша справа, що ми погано ними користувалися. Хоча не скажу, що зовсім не було моментів. Так, якби Сашко Самедов свій вихід до воріт на початку другого тайму, думаю, казали б ми зараз зовсім в іншій тональності. Така у футболі ціна епізоду.

— Тим не менш, агресії в діях ваших партнерів стало помітно менше. Знову додавати її після пропущеного голу було важко?
— Ні, ми досить швидко перебудувалися і активно намагалися створювати моменти біля чужих воріт. На жаль, нічого путнього з цієї активності так і не вийшло.

— Які почуття зараз відчуваєте?
— Напевно, переважає злість.

— На кого партнерів, тренера, судді?
— Перш за все — на себе. Дуже прикро, що потрапивши вперше за 12 років на чемпіонат світу, ми розпорядилися своїм шансом настільки бездарно, не вийшовши навіть з групи. Так довго готувалися, а зіграли всього три матчі.

— І які висновки з усієї цієї історії слід витягти?
— Висновок після будь-якого поразки завжди тільки один — треба більше працювати. Ну і, як я вже сказав, краще вчитися грати у футбол. Дуже шкода, що ми знову не виправдали надій наших уболівальників, але, повірте, ми намагалися робити для цього все можливе.Інші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!