> В Сніговому викрадений кандидат в мери Андрій Іскра | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » В Сніговому викрадений кандидат в мери Андрій Іскра

Сьогодні для України особливо насичений подіями день. З одного боку, проходять вибори, з іншого — надходять нові повідомлення про події .

Андрій Іскра, який у Сніговому був одним з найбільш перспективних кандидатів на посаду мера, був викрадений. Передбачається, що викрадення — справа рук місцевих активістів, проти яких уряд України розпочав АТО — антитерористичну операцію.

Про викрадення у Сніговому Андрія Іскри нам стало відомо сьогодні. Він — кандидат від демократичних сил. З великою часткою ймовірності йому судилося зайняти пост градоначальника в перспективі, проте зараз не ясно, ні де він, ні що з ним.

Андрій Іскра — досить-таки відомий по активності чиновник. Він у свій час (2009-2011 роки) успішно керував «Національним Координаційним Комітетом протидії корупції». Також Іскра займав інші значимі посади. Однак зараз політичне майбутнє Андрія Іскри під питанням.

Сім’я Андрія Іскри повідомлена про те, що трапилося. Поки активісти свій вчинок не коментують.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!