ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Трагедію в Одесі розслідуватимуть експерти ООН і ОБСЄ

Сьогодні представники «Групи 2 травня», які займаються розслідуванням трагічних подій в Одесі, пропонують залучити експертів з ООН і ОБСЄ. Цю пропозицію було озвучено під час презентації хронології подій 2 травня.

До такого рішення «Група 2 травня» прийшла не просто так. Справа в тому, що велика кількість свідків тих трагічних подій не довіряють українським правоохоронцям, тому готові допомагати тільки іноземним фахівцям. Також дуже важливо об’єктивно провести ряд експертиз, для того, щоб розібратися що саме вбило людей у Будинку профспілок. Члени «Групи 2 травня» ще часто говорять про питання, які задають українські правоохоронці. Вони вважають їх необ’єктивними і можуть, на думку активістів, завести слідчі дії в глухий кут.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в місті Одесі відбулися масові сутички між проукраїнськими і проросійськими силами. В той день у місті проходив футбольний матч, так що людей було багато. Коли під час конфлікту загинули кілька футбольних фанатів, проукраїнські активісти погнали натовп прихильників Росії на Куликове поле. Там було розміщено наметове містечко прихильників Росії. Почалася масова бійка із застосуванням палиць, зброї і коктейлів Молотова. Проросійські активісти забігли в Будинок профспілок, де незабаром почалася пожежа, і загинуло кілька десятків осіб. Після цих подій одесити розділилися в думках про справжні причини події, тому вимагають об’єктивного розслідування трагедії.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!