> Товстих, Колосків і Мутко прокоментували виступ збірної Росії на Чемпіонаті Світу-2014 | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Донецка » Товстих, Колосків і Мутко прокоментували виступ збірної Росії на Чемпіонаті Світу-2014

Президент РФС Микола Толстих висловився щодо виступу збірної Росії на ЧС-2014 .

«Незважаючи на те, що не вдалося виконати завдання-мінімум, яка була поставлена перед командою — вихід з групи, у мене немає претензій до футболістів, які грали з повною самовіддачею у всіх матчах на чемпіонаті світу.

Більш глибокий аналіз виступу збірної на чемпіонаті світу належить зробити РФС і фахівцям, що працюють у футболі. Зробити правильні об’єктивні висновки, думати про те, як вивести збірну на новий рівень, що відповідає вимогам світового футболу».

Почесний президент РФС В’ячеслав Колосков вважає, що головний тренер збірної Росії Фабіо Капелло має продовжити роботу з командою після невиходу у плей-офф на чемпіонаті світу.

«Кидається в очі брак майстерності наших хлопців. Скільки неточних прострілів, передач, навісів! Вважаю, що Ффу — на правильному шляху. Він вже відбудував гру в обороні. Просто йому потрібні трохи інші виконавці. Впевнений, Фабіо повинен залишитися. Просто всі розуміють, що у нас вікова команда. У главу кута необхідно поставити селекційну роботу, залучати хлопців і посилено з ними індивідуально займатися».

Міністр спорту Віталій Мутко висловився про виступ збірної Росії на чемпіонаті світу в Бразилії.

«Говорити, що команда не старалася або не хотіла, не можна. Трохи не пощастило: прикра помилка вийшла у Олексія Козлова. По суті справи алжирці теж нічого, крім стандартів, не створили. Я не можу сказати, що ми провалилися на чемпіонаті світу — ми 12 років не грали на мундіалях. Ми побачили, який у нас рівень, придбали величезний досвід. Ну, якщо ми поки на такому рівні, то що ж зробиш… Подивіться, скільки у алжирців футболістів грають у провідних європейських клубах, у нас, на жаль, таких немає».Інші записи з категорії "Новости Донецка":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!