ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Тиша для агітацій кандидатів настала

Завтра, 25-го травня, повинні пройти українські позачергові вибори на посаду президента і вибори до Київради, до яких депутати досить добре підготувалися. Але сьогодні — день тиші, тобто рівно добу перед виборами будь-яка агітація заборонена.

Ні один з кандидатів більше не може прославляти себе в якійсь формі, наприклад, спілкування з виборцями, рекламні плакати на вулицях або реклама по телевізору. Всього у списку перед виборцями, хто все-таки зважиться піти на вибори, буде 21 політик і одна — «Проти всіх». Нагадаю про останні події. Тимошенко, екс-засуджена, спочатку заявляла про те, що слід на Сході бути радикальнішим, але після трагедій в Одесі «стала на бік народу, звинувачуючи ЗМІ в брехні. Порошенко вчора оголосив премію у мільйон гривень щомісяця кожному, хто піде на Схід вбивати непокірних жителів.

Ярош зібрав кілька батальйонів радикалів, що вже вчинили атаки на активістів, і захопив кілька виборчих дільниць, аргументуючи бажанням захистити їх. Ляшко заочно назвав всіх російськомовних зрадниками і закликав їх до розстрілу. Тягнибок, шляхом дії своєї партії, встиг погрозами і стусанами змусити кілька начальників звільнитися.

Автор: Анастасія ЖиваєваІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!