ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Тимошенко виправдана Верховним Судом

Сьогодні, 24 червня, скандально відомий адвокат Юлії Тимошенко Сергій Власенко зробив офіційну заяву, про те, що Верховний Суд України остаточно виправдав його підзахисну. Він повідомив, що судовий орган, розглянувши, так звану «газову справу», що відноситься до підписання контрактів між НАК «Нафтогаз» і ВАТ «Газпром»за постачання газу в Україну не знайшов складу злочину. Всі контракти, сказав Власенко, були укладені в рамках закону.

Свою заяву адвокат екс-прем’єра підтвердив, пред’явивши журналістам рішення Верховного Суду України. Формулювання постанови суду говорить про те, що Кабінет Міністрів України не мав права давати вказівки Нафтогазу на ведення переговорів і укладення договору, та його письмову вказівку на проведення таких дій, підписану фігуранткою, не може служити доказом перевищення влади та службових повноважень. Фактично Тимошенко давала розпорядження укласти контракти, але права на віддачу такого розпорядження не мала і тому вийшла «сухою з води».

Додатковим фактором «виправдувального вироку» стало і те, що після лютневої революції абсолютно всі судові органи були піддані пікетування і обструкції. Більшість суддів було змушене залишити свої кабінети і на їх місце, в тому числі і у Верховному Суді, прийшли політичні призначенці.Інші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!