ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Новости Краматорска » Тимошенко і Порошенко — теледебати не відбудуться

В черговий раз Петро Порошенко, кандидат в президенти України, відмовився прийти на програму «Шустер LIVE», де він повинен був брати участь в передвиборних телевізійних дебатах. Таку інформацію повідомила прес-служба цього політика.

За словами представників цієї прес-служби, Порошенко дякує за запрошення студію Савіка Шустера, відомого телеведучого, але скористається їм нібито в наступний раз. Офіційно ж такий крок пояснюють тим, що на п’ятницю, тобто в день планованих теледебатів, у кандидата в президенти Порошенко заплановано низку численних зустрічей.

В цей щільний графік зустрічей, як повідомляється прес-службою, входять поїздки по регіонах, під час яких Петро Порошенко повинен зустрічатися з місцевими жителями. Крім цього, передбачено спілкування з главою Міністерства закордонних справ Данії — зараз цей пост займає Мартін Лидегор, з Бьорге Бренд — норвезьким Міністром закордонних справ, а також зустріч з Яном Томбінскі — головою Представництва Євросоюзу в Україні.

На те, щоб 23 травня провести дебати з Порошенком наполягав виборчий штаб Юлії Тимошенко. Хоча, за результатами жеребкування, що відбулася раніше, з Тимошенко повинні дебатувати Валерій Коновалюк і Сергій Тігіпко.

Автор: Олег РоманівІнші записи з категорії "Новости Краматорска":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!