> «The Spring Jam Festival» 2014 в підмосковному Щелково: екватор | Переселенцы
ua.vcom.biz
Новости Украины
Головна » Помощь переселенцам » «The Spring Jam Festival» 2014 в підмосковному Щелково: екваторВідбіркові тури рок-фестивалю «The Spring Jam Festival» в підмосковному Щелково перетнули екватор: позаду 4 концерту, попереду — стільки ж!

Протягом усього травня щонеділі на відкритій сцені міського парку культури і відпочинку виступали рок-колективи з різних міст. Попереду червень, кожен уїкенд якого заплановані залишилися етапи конкурсного відбору на фінал фестивалю, який пройде в р. Щолково 28 і 29 червня.

Але повернемося до тільки що відбувся четвертого туру, який став не зовсім звичайним. В цей день, окрім основного виступу команд, відбулися два музичні майстер-класу від рок-школи «Hellscream Academy» по техніці гри на барабанах в екстремальному стилі і екстрім-вокалу. Майстер-класи провели діючі учасники death metal групи «FIEND»: вокаліст Leos Hellscream і барабанщиця Aira Deathstorm. Після закінчення майстер-класів відбулася презентація щойно виданої навчальної книги «Гра на барабанах в екстремальних стилях», яка може стати відмінним посібником як для діючих музикантів, так і для тих, хто тільки починає освоювати ударну установку.

Основна дія вечора почалося в 18:00. До цього моменту на майданчику перед сценою і траві парку розташувалися глядачі, яких стає все більше з кожним туром фестивалю. Варто відзначити, що, судячи по глядачам, рок музику в Щелково люблять жителі різних віків, а спеціально для дітей на майданчику біля сцени передбачена спеціальна обгороджена зона безпеки, в якій заборонено куріння і розпивання спиртних напоїв.

Чотири музичних колективи, що виступали на сцені, 25 травня, досить сильно відрізнялися один від одного по музичному стилю та географії.
Відкривали вечір хлопці з групи «Камені», які приїхали на відбірний тур з Костроми. Колектив остаточно сформувався в 2012 році і зараз працює над новим альбомом. Глядачі дуже тепло прийняли хлопців і їх мелодійні і запам’ятовуються композиції: за підсумками голосування група зайняла друге місце.

Крім костромських, в цей день на фестивалі були ще одні гості з Санкт-Петербурга — група «Ємен», які здивували глядачів своїми незвичайними вбраннями і зарядили всіх диско-драйвом, намешанном на композиціях власного і чужого твору. Диски «Ємену», привезені для роздачі глядачам, розійшлися за хвилину. Потім настала черга московської команди «Indigo Flow» (утворилася в 2009 році). У групи немає чітко вираженої прихильності до якогось одного стилю: як пояснюють хлопці, щоб не створювати самим собі рамки. Хлопці грають і співають про любов, і роблять це з любов’ю, від усієї душі.

Завершувала вечір ще одна московська група «MindJail», яка у підсумку, за результатами глядацького голосування, зібрала найбільше голосів. Хлопці рубають trash metal і, судячи з усього, вони знайшли особливий підхід до глядачів, які були в захваті. Потужний натиск енергії йшов зі сцени, відбивався від публіки і з подвоєною силою повертався назад.

Крім музичних колективів, на сцені з вокальним номером виступила 14-річна Влада Клакова з р. Щолково, учениця студії сучасного вокалу «Брайт». Дівчина володіє хорошими вокальними даними і, незважаючи на юний вік, чудово тримається на сцені.

Приємною несподіванкою вечора став виступ жителя міста Щолково, гітариста Михайла Собіна. У ситуації, коли наше місто, на жаль, не може похвалитися власними рок-групами, фестиваль дозволяє представити такі яскраві таланти, хай поки що поодинокі, а не у вигляді оформленого колективу.

Під час виступів учасників відбіркового туру проводилося голосування серед глядачів, які прийшли у міський парк: вони могли віддати свої голоси за будь-якого вподобаного учасника.

Результати голосування серед глядачів:
•Група «MindJail — 46% голосів
•Група «Камені» — 26% голосів
•Група «Ємен» — 16% голосів
•Група «Indigo Flow» — 12% голосів

Дати відбіркових турів фестивалю в червні: 01.06, 08.06, 15.06, 21.06. Як відомо, 01 червня — День захисту дітей, тому в цей вечір на сцену, крім заявлених у відбіркових турах колективів, вийдуть діти з дитячих будинків Щелковського району. На кожному турі фестивалю проводиться збір коштів у вигляді пожертвувань та з допомогою продажу сувенірної продукції з символікою фестивалю, частина коштів від реалізації якої також буде спрямована на придбання музичних інструментів для таких хлопців.

Другий фестиваль живої різножанрової музики та сучасного мистецтва The Spring Jam Festival 2014 — це молодіжний і соціальний проект в г.Щелково Московської області. У цьому році організатори запросили до участі не тільки музичні колективи, але і вокалісти, хореографічні колективи, а також артистів оригінального жанру. Протягом двох місяців (травень і червень) на сцені міського парку р. Щолково глядачі зможуть побачити виступи різних колективів і артистів і самостійно вибрати тих, хто опиниться на головній сцені фінальних концертів фестивалю, які відбудуться 28 і 29 червня на центральній площі р. Щелково.

Сайт фестивалю: http://slfest.ru
Група Вконтакті: http://vk.com/slfest

тому

вперед

1
з
7Інші записи з категорії "Помощь переселенцам":

Коментарів поки що немає... Залиште перший коментар!